Danone’nin Hain Planı Okumalısınız 


Danone’nin Hain Planı Okumalısınız 

danone markasını türkiye’de bilmeyen yok. sabancı holding ortaklığı ile ve sağladığı güven ile danone türkiye’ye girmiş oldu. bugün sabancı ile ortaklıklarının bitmiş olmasına rağmen çoğu insan sabancı holding ile ortak olduğunu zannederek bu ürünleri almakta. peki fransızlara ait olan danone türkiye’de neden bu kadar çok çocuklar üzerine ürün çıkartmakta ve ucuza satmakta hiç düşündünüz mü? aklınıza bir marka düşmanı hatta yabancı düşmanı profesöryazmış bu mesajı şeklinde bir fikir gelebilir.

danone cocuklara zaralı mıdır
danone cocuklara zararlı

Söz konusu olayın geleceğimiz üz erinde oynanan çirkin bir oyun olduğunu laboratuar sonuçlarını aldığım zaman ortaya çıktı. sizde eğer bilimle özellikle fen bilimleri ile ilgileniyorsanız söz konusu üründen alın ve bir fen laboratuarında içerik testi yaptırın (ücreti en fazla 40$) sonra bu sonucu bir nörologla paylaşın bakın neler olacak. gelişim ve düşünme üzerinde etkili hormanal dengelerin, özellikle muhakeme kabiliyetinin nasıl engellendiğini bir nörolog anlatsın size o zaman benim gibi tatmin olursunuz.

Danone’nin türkiye için üretilen ürünlerinin içerisine çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini etkileyecek madde olduğu ne yazık ki bir gerçek ve şu an daninolar sadece 2 ve 12 yaş arası çocuklara yedirilmekte. yani tam gelişim zamanında. gelecek nesillerimizin zeki olmasını engellemek için şimdiden yoğun çaba içerisinde oldukları anlaşılıyor ve tüm pazarlama şirketleri şuan danone ile anlaşmalı. kapı kapı dolaşıp piyasa fiyatının altında ürünlerini satmaktadırlar. ayrıca şirketlere ve dağıtım elemanlarına çok iyi ücret ödenerek daha fazla surum yapılmakta, daha fazla insana ulaşmaktadırlar. lütfen danone ürünlerini kullanmayalım ve bu konuda bizler duyarlı olabiliriz. ama bu yetmiyor. marka düşkünü bir gençlik olduğu sürece bu firmaların türkiye’de ekmeklerine yağ sürülecektir. lütfen uyanalım ve uyaralım.

iletişim – kaynak:
prof. dr. Turan karadeniz
karadeniz teknik üniversitesi
ordu ziraat fakültesi
bahçe bitkileri bölüm başkanı – ordu
tel: +90 452 230 05 56
faks: +90 452 225 12 61

Dikkat edin Cocuklarınıza Yedirmeyin

 

Danonenin hain planı, danone cocuklara zararlı, danonenin zararları, danone sabancı ortak değil, danone zararları, danone zararlımı cocuklara

Bir Cevap Yazın