Türkiye ve R.T.Erdoğanın Gizli Kozları


Türkiye ve R.T.Erdoğanın Gizli Kozları

Yazımızı okuyan ve okuduktan sonrada paylaşacak olan siz değerli misafirimize hoşgeldin diyoruz.

Türkiye ve R.T.Erdoğan bilindiği gibi şuan ABD ile anlaşmamazlığın eşiğindeyiz. Aslında ABD herzaman ülkeleri kontrolünde tutmaya calışır kontrolünde tutamadığı ülkelerinde başına bela olur. Son zamanlarda Türkiye Cumhuriyeti Erdoğan ve AKP yönetiminde ekonomik ve sosyal gelişim büyüme içerisinde olup ABD ile aynı çıkarlar peşinde ters düşmeye başlamıştır.

Nato Üstü kapatılsın
Nato Üstü kapatılsın

Türkiye devletine karşı sürekli oyunlar tertipleyen ve bu oyunları kendi vatandaşlarımızıda aktör yapıp Ülkemizin huzurunu bozmaya calışmış ve hiç başarılı olamadı. Her başarısızlıktan sonra sanıyorumki ABD kudurmuş köpek misali daha fazla saldırı teşebbüslerinde bulunuyor. Son bir kaç gündür acık acık maddi ve manevi savaş başlatmıştır. Bu savaşın silahı Dolar olmuştur.

Şimdi asıl mevzuya gelelim Türkiye’nin elinde ABD ye koz olarak kullanabileceğiiz ne ve neler var. Bilindiği üzere Türkiye Bir NATO uyesi ABD doları silah olarak kullanıyor ve bizi köseye sıkıstırmaya calışarak istediklerini yaptırmanın peşinde

Madde madde Elimizdeki Kozlar

  1. Nato’ üyeliğinden cıkmak
  2. Serbest Piyasadan cıkmak sabit kur
  3. Ülkemizdeki Nato ve Nato Ülkelerinin Üstlerden gönderilmesi

Bu yazdığım 3 madde cok önemli ulkemizdeki Nato üstlerini boşaltıp ülkelerine göndermek gerek Bu coğrefyadan elini ayağını başka türlü cekmeyecek.

abd ustlerden atiliyor, nato ustleri kapatılıyor, nato

Bir Cevap Yazın